Cupicha

Biżuteria dla kobiet

  Perły, kamienie, bursztyny, srebro ...

  Piękna biżuteria, to ozdoba każdej kobiety. U nas zawsze modne kolekcje, oryginalne wzory i pomysły na niepowtarzalne prezenty.

Perły

  Naszyjniki, wisiorki, kolczyki, bransolety ...

  Perły, to niezmiennie modny i elegancki dodatek do kreacji na różne okazje. Mogą być ozdobą zarówno wieczorowej sukni, jak i stroju sportowego. Swoim subtelnym blaskiem podkreślają kobiecą karnację, stanowiąc idealne dopełnienie urody.

 

  Kolekcja nasza pokazuje całe bogactwo kolorystyki pereł: od białych, poprzez różowe, kremowe, żółte, bordowe, czarne, zielone, grafitowe.

 
 

Kamienie naturalne

  Naszyjniki, wisiorki, kolczyki, bransolety ...

  Biżuteria, w której wykorzystujemy kamienie naturalne, to mocna strona naszej oferty. Zachwyca ona bogactwem kształtów, form i barw. Podkreśla kobiecą urodę, poprawia nastrój i stanowi doskonały dodatek do każdej kreacji.

 

  Już w starożytności przypisywano kamieniom naturalnym pozytywne odziaływanie na nasz organizm, uważano, że dodają nam sił witalnych, przyczyniają się do regeneracji zmęczonego organizmu i poprawiają nasze samopoczucie. Astrologowie natomiast przyporządkowali różne kamienie naturalne do znaków zodiaku.

 
 

Bursztyn

  Naszyjniki, wisiorki, kolczyki, bransolety ...

  Nasza bursztynowa biżuteria charakteryzuje się niezwykłą starannością wykonania, nowoczesnym wzornictwem dostosowanym do światowych trendów oraz wymagań klientów.

 

  Oryginalność i cechy naturalnego bursztynu powodują, że biżuteria wykonana z tego surowca jest niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju.

 
 

Srebro

  Klasyczna i nowoczesna biżuteria ze srebra

  Proponujemy szeroką gamę wyrobów ze srebra, od prostego łancuszka po oryginalną biżuterię autorską (artystyczną).

 

  Prezentowana biżuteria srebrna to jedynie drobny wycinek naszej kolekcji.

 
 
 
© 2012 Cupicha All rights Reserved • Projekt i realizacja dpi-ART • 2012